Европа Лигасы: 5-турда кайсы командалар алдыга чыкты?


Европа лигасынынын 5-турунун оюндарында Казакстан, Орусия жана Туркиянын командалары көк майданга чыгышты.

Коңшу Казакстандын Алматы командасы Украинанын «Динамо» командасына өз үйүндө 0:1 эсебинде утулуп калды. Орусиянын «Спартак» клубу да өз талаасында Австриялык «Рапид» командасына 1:2 эсебинде уттуруп койду.

Ушул эле күнү Россиялык «Зенит» командасы өз үйүндө Даниялык «Копенгаген» командасын кабыл алып, оюн 1:0 эсебинде Зениттин пайдасына чечилди. 29-ноябрда жалпы  24 жуптук оюн болуп өттү. Төмөндө 5-турдун жалпы оюндарынын жыйынтыгы менен таанышып алыңыздар.

29.11 — 18:50 Спартак (М, Россия) — Рапид (Австрия) — 1:2 Группа G
29.11 — 23:00 Рейнджерс (Шотландия) — Вильярреал (Испания) — 0:0 Группа G
29.11 — 23:00 Айнтрахт (Германия) — Марсель (Франция) — 4:0 Группа H
29.11 — 23:00 Аполлон (Кипр) — Лацио (Италия) — 2:0 Группа H
29.11 — 23:00 Сарпсборг (Норвегия) — Бешикташ (Турция) — 2:3 Группа I
29.11 — 23:00 Мальме (Швеция) — Генк (Бельгия) — 2:2 Группа I
29.11 — 20:55 Краснодар (Россия) — Акхисар (Турция) — 2:1 Группа J
29.11 — 23:00 Стандард (Бельгия) — Севилья (Испания) — 1:0 Группа J
29.11 — 18:50 Астана (Казахстан) — Динамо (К, Украина) — 0:1 Группа K
29.11 — 23:00 Яблонец (Чехия) — Ренн (Франция) — 0:1 Группа K
29.11 — 20:55 БАТЭ (Беларусь) — Види (Венгрия) — 2:0 Группа L
29.11 — 23:00 Челси (Англия) — ПАОК (Греция) — 4:0 Группа L
29.11 — 20:55 Байер (Германия) — Лудогорец (Болгария) — 1:1 Группа A
29.11 — 20:55 Цюрих (Швейцария) — АЕК (Кипр) — 1:2 Группа A
29.11 — 20:55 Зальцбург (Австрия) — Лейпциг (Германия) — 1:0 Группа B
29.11 — 20:55 Русенборг (Норвегия) — Селтик (Шотландия) — 0:1 Группа B
29.11 — 20:55 Зенит (Россия) — Копенгаген (Дания) — 1:0 Группа C
29.11 — 20:55 Бордо (Франция) — Славия (Чехия) — 2:0 Группа C
29.11 — 20:55 Фенербахче (Турция) — Динамо (Зг. Хорватия) — 0:0 Группа D
29.11 — 20:55 Андерлехт (Бельгия) — Спартак (Т, Словакия) — 0:0 Группа D
29.11 — 20:55 Ворскла (Украина) — Арсенал (Англия) — 0:3 Группа E
29.11 — 20:55 Карабах (Азербайджан) — Спортинг (Португалия) — 1:6 Группа E
29.11 — 20:55 Бетис (Испания) — Олимпиакос (Греция) — 1:0 Группа F
29.11 — 20:55 Милан (Италия) — Дюделанж (Люксембург) — 5:2 Группа F

Тайпалык баскычта кайсы командалар алдыда келатат? (алдынкы командалар атайын белгиленген)

 

 

Группа A

Группа B

Группа C

БАЙЕР ЗАЛЬЦБУРГ ЗЕНИТ
ЛУДОГОРЕЦ СЕЛТИК КОПЕНГАГЕН
ЦЮРИХ ЛЕЙПЦИГ БОРДО
АЕК РУСЕНБОРГ СЛАВИЯ

Группа D

Группа E

Группа F

АНДЕРЛЕХТ АРСЕНАЛ ОЛИМПИАКОС
ФЕНЕРБАХЧЕ СПОРТИНГ МИЛАН
ДИНАМО ЗГ КАРАБАХ БЕТИС
СПАРТАК Т ВОРСКЛА ДЮДЕЛАНЖ

Группа G

Группа H

Группа I

ВИЛЬЯРРЕАЛ ЛАЦИО БЕШИКТАШ
РАПИД МАРСЕЛЬ ГЕНК
СПАРТАК Москва АЙНТРАХТ Ф МАЛЬМЕ
РЕЙНДЖЕРС АПОЛЛОН САРПСБОРГ

Группа J

Группа K

Группа L

СЕВИЛЬЯ ДИНАМО К ЧЕЛСИ
КРАСНОДАР АСТАНА ПАОК
СТАНДАРД РЕНН БАТЭ
АКХИСАР ЯБЛОНЕЦ ВИДИ


Автор жөнүндө

Тектеш материалдар

Пикир калтыруу

avatar
  Жазылуу  
Кабарлоо